Pojemniki i kastry budowlane

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór praktycznych produktów do codziennej pracy firm z branży remontowej czy wykończeniowej. Należą do nich między innymi prostokątne kastry budowlane - artykuły spełniające wysokie wymagania jakościowe i wytrzymałościowe. Nasze produkty wykonane są z tworzyw sztucznych o dużej wytrzymałości na wysokie i niskie temperatury. Kastry są również bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne spowodowane działaniem człowieka lub maszyn, które w tego rodzaju pracach zdarzają się wyjątkowo często.

Proponujemy kastry budowlane serii Gripline® o różnych pojemnościach, które dopasujesz do swoich indywidualnych wymagań. Produkty z tej linii dostępne są w trzech wersjach: 45L, 65L, 90L a modele standardowe oferujemy w dwóch pojemnościach - 60L i 80L. Każdy z tych pojemników posiada wzmocnione dno i profilowany uchwyt.

 
Kastry budowlane

Polecamy także okrągłe pojemniki budowlane wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Biorąc pod uwagę duże i zróżnicowane wymagania naszych klientów przygotowaliśmy nasze pojemniki w aż czterech wariantach: 45, 65, 90 litrów oraz 45 litrów z metalowym uchwytem. Zapewnia on swobodne i pewne trzymanie nawet w rękawicach roboczych czy podczas intensywnego ruchu. Każdy z naszych produktów posiada specjalnie wzmocnione dno oraz profilowany uchwyt. Cechują się one dużą elastycznością – można w nich transportować lub przechowywać różnego rodzaju substancje i towary. Do ich zalet zaliczamy także odporność na wysoką i niską temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne.

Pojemniki

Kastry

 

 Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklepu lub do kontaktu z biurem handlowym.