Wiadra budowlane

W naszym asortymencie posiadamy duży wybór artykułów, dzięki którym praca w ogrodzie, zakładzie lub na placu budowy będzie dużo szybsza i bardziej wydajna. Produkowane przez nas wiadra budowlane zapewniają nie tylko większą efektywność pracy, ale także pełen komfort dla pracowników.

Wiadra budowlane BudoPlast

Proponowane przez nas produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jest to przede wszystkim regranulat LDPE. Produkcja artykułów z tego wytrzymałego tworzywa powoduje, że nasze wiadra budowlane są odporne nie tylko na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, ale także na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby przedsiębiorców i fachowców są zróżnicowane. Dlatego proponujemy wiadra w wielu różnych kolorach oraz rozmiarach. W naszym katalogu znajdą Państwo wiadra o pojemnościach 5L, 12L, 14L, 16L i 20 L. Dysponujemy modelami z wylewkami oraz bez.

Dla czytelnego oznaczenia naszych produktów każdy dostępny u nas model posiada skalę w litrach. Do wyposażenia wiader należą także metalowy uchwyt oraz wzmocnione dno. Dodatkowo wykonujemy także wiadra o pojemności 12L w dwóch wariantach - z uchwytem wewnętrznym i zewnętrznym typu hak. W bogatym wachlarzu produktów znajdą Państwo również specjalny rodzaj wiader budowlanych o pojemności 14L. Wytwarzane są one z wzmocnionym dnem krzyżowym, formowanym obrzeżem z wylewką oraz metalowym uchwytem wewnętrznym z koralikiem.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklepu lub do kontaktu z biurem handlowym.